Hastane randevu çağrı merkezi iletişim MHRS telefon numarası

MHRS Hastane Randevu hizmetlerine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız ve şikayetiniz varsa hızlı bir şekilde müşteri temsilcisiyle görüşmek için aşağıdaki yöntemi uygulayabilirsiniz. MHRS Hastane Randevu müşteri temsilcisi numarasına bağlanmak istediğinizde aşağıdaki MHRS Hastane Randevu çağrı merkezi iletişim destek telefon numarasını arayabilirsiniz.

Ev, iş, ankesör ve cep telefonlarından ALO 182 aranır. Çağrıyı karşılayan operatöre hastanın T.C. Kimlik Numarası verilir. Randevu talep edilen hastane, poliklinik ve varsa hekim tercihleri operatöre bildirilir. Operatör uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa bildirir. Seçiminizi yaparak randevu alırsınız.

MHRS Hastane Randevu hizmetleri ile iletişime geçmek için;

182

Numaralarını kullanabilirsiniz.

MHRS Hastane randevu nasıl iptal edilir?
MHRS sistemi üzerinden aldığınız randevuyu son 15-20 dakikaya kadar iptal edebilmektesiniz.MHRS Randevunuzu iptal etmek için önce MHRS randevu sayfasından TC kimlik numaranızı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekiyor. http://hastanerandevu.gov.tr adresinden randevu al bölüme girdiğinizde, Kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ taraftaki “Randevu Geçmişi”kısmından randevularınızı görebilir, iptal etmek istediğiniz randevunun sağ tarafındaki “İPTAL ET” butonuna basmak sureti ile randevunuzu iptal edebilirsiniz. Ayrıca ALO 182 MHRS hattını arayarak da randevunuzu iptal ettirebilirsiniz.

Hastane randevu çağrı merkezi iletişim MHRS telefon numarası

2 Yorum var

  1. Selma üstün 9 Şubat 2017
  2. Memet dogrulmaz 28 Eylül 2016

Lütfen Düşüncelerinizi Paylaşın